İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

   İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürünün belli bir yaş aralığı vardır ve 12-22 yaş arasında boy uzamasını sağlayan bu kürün gerekli devamlılıkta uygulanması gerekir ve uygulama sonucu da boy uzaması kimi kişilerde altı ay içerisinde görülürken kimilerinde bir yılda görülebilir. Bu durum da kişinin metabolizma hızına bağlı olarak değişir.

Boy Uzatma Kürü ile Ortalama Yaş Dağılımı

Yaş Aralığı         Ortalama Uzama (cm)

12 – 14                  9 – 7
14 – 15                 7 – 6
16 – 17                 6 – 5
18 – 19                 5 – 4
20 – 21                 4 – 3
21 – 22                  2 – 1

İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürünün iki kuralı bulunmaktadır ve bunların temelinde de balık ve bitki çayları vardır.

Hafta da en az üç kere torik, palamut, kefal ve uskumru türü balıklarda yaklaşık iki yüz iki yüz elli gram tüketilmesi gerekir. Balığın sırt kısmında bulunan siyah şerit boy uzamasında etkili olan maddeleri içermektedir. Bu balık türleri ızgara ya da buğulama şeklinde yenebilir. Özellikle on iki yaşından itibaren bu kürü kullanan çocuklarda hızlı boy uzaması görülür. Ve bu dört çeşit balıktan herhangi biri haftada üç kez tüketilirse bu kürün yaklaşık bir yıl sonra desteğe ihtiyacı olacaktır. Bu destek de bitkisel ürünlerle olacaktır.

İşte ikinci kural burada devreye giriyor ve bir bitki çayı düzenli olarak haftada bir kere demlenerek altı ay boyunca içilmelidir. Bu bitkisel çay genelde kız çocukları için melisa çayı erkek çocuklar için ise biberiye çayı olarak önerilir. Altı ay düzenli içim ve balık yenmesi ile boydaki uzama görülecektir. İbrahim Saraçoğlu boy uzatma küründe dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır.

Dikkat !: Gençlerin genelinin kullandığı Reoccutan adlı antibiyotik kullanılıyor ise kişi bu antibiyotik kullanımının bitiminden yaklaşık dört ay sonra kullanmaya başlamalıdır.

Balık ve bitki çayları tüketimi bir arada olmalıdır. Ve kişi olumsuz bir etki görüyorsa küre ara vermelidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
  1. Electric Fishing Reel Spooler near Anaheim, CA

  2. Cannabis Honey For Sale

  3. Sophia Vergara Porn

  4. Elizabeth Hurley New Nude Photo

  5. Elizabeth Olsen Nude Scenes Mr Skin

BİR YORUM YAZ