Uyuşturucu Krem

Uyuşturucu Krem

Uyuşturucu adından da anlaşıldığı gibi uyuşturma, yatıştırma özelliğine sahiptir. Yunancadaki uyku anlamındaki “narke” kelimesinden türemiştir. Uyuşturucunun uyuşturma, yatıştırma ve ağrıyı, sancıyı dindirme gibi etkileri vardır. Uyuşturucu krem ve ilaç kişinin merkezi sinir sistemine etki ederek, kişinin fiziksel olarak uyuşmasını sağlar.

Uyuşturucu ilaçlar cerrahi müdahalelerde daha çok kullanılmaktadır. Morfin gibi uyuşturucu maddeler, hastanın acıyı hissetmemesini ve fiziki olarak o ağrıya, acıya tepkisiz kalabilmesini sağlamaktadır. Cerrahi işlem gerektiren tedavi yöntemlerinde yani ameliyatlarda uyuşturucu madde kullanılarak kişinin uyutulması, yatıştırılması sağlanır. Uyuşturucu ilaçlar dışında uyuşturucu kremler de bolca kullanılmaktadır.

Uyuşturucu Kremler Ne İçin Kullanılır?

Daha çok kadınlar tarafından tercih edilen uyuşturucu kremler bir çok amaç için kullanılabilmektedir. Cildi hassas olan kadınlar uyuşturucu kremleri ağdadan önce kullanarak, hissedilebilecek acının önüne geçebilirler. Uyuşturucu kremin ağda yapılacak bölüme 15-20 dakikadan önce sürülmesi yeterlidir. Ayrıca cinsel ilişki sırasında çok fazla acı hisseden kadınlarda uyuşturucu kremlere başvurmaktadırlar. Uyuşturucu krem vajina bölgesine sürülerek hissedilebilecek ağrı en aza indirgenmiş olur. Böylece cinsel ilişki sırasında normalde acı hisseden kişi, daha çok zevk alabilir. Uyuşturucu kremler, sprey olarak da kullanılabilmektedir. En çok kadınların farklı amaçlar için tercih ettikleri uyuşturucu kremler, ağrıların ve acıların hissedilmesinin önüne geçmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ